R

Tarzlarıyla ikonlaşan kadınlardan

ev dekorasyonu konusunda 

nasıl ilham alabilirsiniz?

KAYDIR

Ev, yaşamın merkezidir. Çoğu kişi kendi tarzını ve karakterini evini özel bir şekilde dekore ederek yansıtır. Tarzlarıyla artık bugün bir ikon hâline gelen birçok kadın bu gerçeği derinlikli olarak bilmektedir. Bu noktada kendi stilleriyle var olan birçok ünlü isimden öğreneceğiniz, onlardan ev dekorasyonu konusunda ilham alacağınız birçok konsept bulunduğunu belirtmek gerekiyor. Sizler için derlediğimiz içerik; ev dekorasyonu hakkında keşfetmeniz gereken unsurları da beraberinde sizlere sunuyor.

görsel kaynak:Forbes

BEYONCE

Şarkıcı ve oyuncu Beyonce'yi artık hepimiz tanıyoruz. Ev dekorasyonuna dikkat eden Beyonce; kendi evinde ferah ve minimal bir konsept yaratarak genelde beyaz renkleri tercih etmiş. Günümüzde keşmekeş içerisinde bulunan ve renk bütünlüğü sağlanmayan dekorasyon fikirlerine geleneksel ve çözüm odaklı bir öneri sunan minimal konsept; evlerinizde de uygulayabileceğiniz bir tasarım fikri sunuyor.

Sizler için önerimiz: Eliza Berjer

Evinize farklı bir hava katacak ve aynı zamanda modern ve minimal bir görüntü sağlayacak bir berjer, salonunuza ya da misafir odası olarak düşündüğünüz yaşam alanınıza tarz bir dokunuş katacaktır.

Daha yakından keşfetmek için tıkla 

görsel kaynak: Guest of a guest

AUDREY HEPBURN

“Çılgınlar Kraliçesi” ya da “Roma Tatili” dediğimizde aklınıza ilk kim gelir? Elbette Audrey Hepburn! Kadınlar için özellikle 2. Dünya Savaşı dönemi sonrası stil ikonu olmuş Hepburn; ev dekorasyonu noktasında klasik ve modern çizgileri birbirine harmanlayarak farklı bir konsept yaratmış. Kendi evinizde de farklı konseptleri birbirine doğru bir şekilde karıştırarak özgün bir dekorasyon yaratmanız mümkün.

Sizler için önerimiz: Tribeca Orta Sehpa Seti

Tribeca Orta Sehpa Seti; Hepburn’ün evinde de olduğu gibi kendi dekorasyon tarzınızı yaratmanız için size pek çok şey sunmaktadır. Cam sehpa görünümünde de olan Tribeca Orta Sehpalar; yaşam alanıza modern ve klasiği kendi içerisinde barındıran bir görünüm taşımaktadır.

Daha yakından keşfetmek için tıkla

görsel kaynak: Milliyet Emlak

JENNIFER ANISTON

Ödül törenlerinde seçtiği kıyafetlerle konuşulan ve kendine ait bir tarzı olan Jennifer Aniston; ev dekorasyonunda kendi yaşam alanını taş eve uygun bir konseptte düzenlemeyi tercih etmiş. Geniş mobilyalar ve aydınlatma tercihleriyle dikkat çeken dekorasyon tasarımı Aniston’ın ikonlaşmış tarzına uygun bir seçim özelliği taşıyor.

Sizler için önerimiz: Urania Avize

Evinizi ve yaşam alanlarınızı daha geniş göstermenin yollarından biri de avize tercihinizdir. Farklı bir konsept ile dekorasyon yapmayı tercih ederseniz; Urania Avize gibi şık bir görünümle evinize ihtişam ve zarafeti bir arada taşıyan bir görünüm katabilirsiniz.

Daha yakından keşfetmek için tıkla

görsel kaynak: la curbed

MARILYN MONROE

Marilyn Monroe “güçlü ve cazibeli kadın” figürünü yaratan ünlülerden biri olarak önce ABD sonra da tüm dünyayı sarsan bir ikon hâline dönüştü. 1950’lerin ABD’si dendiğinde akla ilk gelen kişi olan Monroe; ev dekorasyonu noktasında çiftlik evini andıran bir konseptle doğallığı birleştiren tercihlerde bulunmasıyla dikkat çekiyor. 

Sizler için önerimiz: Otto Prime Berjer

Silinebilir bir kumaşa sahip olan Otto Berjer; evinize kullanım kolaylığı ve ferahlığı bir arada sunacak bir dekorasyon zevkine uygun bir seçim özelliği taşıyor.

Daha yakından keşfetmek için tıkla

Ev dekorasyonunuz için doğru adresiniz: VIVENSE

Ev Dekorasyon ürünleri ve aksesuar unsurlarıyla evinizi  baştan yaratın

Şimdi daha fazlasını keşfetmek için tıkla!